Zjednodušte tisk barevných štítků

Naše inkoustové tiskárny barevných štítků odstraňují běžné problémy s termálním přetiskem. Nyní můžete snadno tisknout vysoce kvalitní barevné štítky, vstupenky a značky, a to pomocí vlastního zařízení vždy, když potřebujete. Už žádné ztrácení času, přerušování práce, plýtvání ani jiné nepříjemnosti. Také už žádné stohy předtištěných štítků, výrobní prostoje, ztráty zakázek nebo zpožděné dodávky.

Výhody barevného tisku podle potřeby

N

Převezměte kontrolu

Neutrácejte za zásoby předtištěných barevných štítků. Jednoduše si je vytiskněte, když potřebujete!

Vyšší efektivita

Neztrácejte čas hledáním správných předtištěných štítků a objednáváním nových v případě změn!

1

Více flexibility

Tiskněte jedinečné vlastní štítky tehdy, kdy je potřebujete. Můžete rychle měnit vzhled a jejich množství.

Vyšší rychlost

Tiskněte v plných barvách a rychlostí, jakou vaše firma potřebuje. Zkraťte celkovou dobu tisku.

Žádné nečekané výdaje

Neplaťte druhým za zprostředkování vlastních předtisků. Omezení chyb při vytváření štítků.

Dlouhá životnost inkoustu

Štítky a tiskárny pro jasné značení nádob s chemickými látkami podle standardů. Odolné vůči rozmazání a vodě.

APLIKACE

Ať už se jedná o výrobu, maloobchod, farmacii, zdravotnictví nebo tisk průkazů a vstupenek, v naší řadě ColorWorks vždy najdete produkt, který vám poskytne flexibilitu – tiskněte pouze štítky, které zrovna potřebujete, kdykoliv potřebujete. Tiskárny ColorWorks řady C6000, C6500, C7500, C3500 a C831 jsou také vhodné pro firmy, které potřebují tisknout štítky odpovídající nejnovějším standardům GHS (Globally Harmonised System) pro značení chemických látek.

PŘEDSTAVUJEME BAREVNÉ TISKÁRNY ŠTÍTKŮ

Řada CW-C4000e

Vysoce kvalitní barevná stolní tiskárna štítků s lesklým nebo matným černým inkoustem pro vlastní výrobu štítků podle potřeby v malých až středních objemech.

Řada ColorWorks C6500

Tato 8palcová barevná tiskárna štítků (s automatickým ořezávačem) umožňuje flexibilní tisk barevných štítků na míru s podporou široké škály velikostí.

Řada CW-C7500

Tato spolehlivá a cenově výhodná průmyslová tiskárna umožňuje vlastní tisk vysoce kvalitních barevných štítků podle potřeby.

Výroba (štítky produktů)

Barevné tiskárny štítků Epson jsou ideální pro výrobce s nízkým až středním objemem tisku nebo širokým sortimentem. Tato zařízení přispívají k efektivnějšímu řízení skladových zásob a snazší identifikaci produktů a umožňují poskytovat lepší služby zákazníkům.

 • Lepší rozpoznatelnost značky (Přizpůsobte si obaly výrobků a zlepšete marketingovou komunikaci).
 • Efektivní odlišení výrobků (Použití barev vám umožní odlišit své výrobky od konkurence.
 • Důležité informace (Jasně zvýrazněte informace v rámci obsahu štítku a tiskněte speciální štítky).
 • Kvalitnější štítky pro posílení značky (Maximalizujte viditelnost produktů).
 • Soulad se standardy GHS (umožňuje tisk piktogramů a informací na prázdné štítky v rámci jedhono procesu.

Výroba (funkční štítky)

Barevné tiskárny štítků Epson jsou ideální pro výrobce s nízkým až středním objemem tisku nebo širokým sortimentem. Tato zařízení přispívají k efektivnějšímu řízení skladových zásob a snazší identifikaci produktů a umožňují poskytovat lepší služby zákazníkům.

 • Efektivní řízení skladových zásob (získejte přehled o zásobách, skladě, a přesunech produktů pomocí intuitivních štítků, které lze vytisknout a rovnou přilepit).
 • Přehledné pracovní postupy (Zvyšte celkovou kvalitu výrobku omezením chyb během výroby, např. použitím štítků s barevným kódem nebo obrázku).
 • Důležité informace (Jasně zvýrazněte informace v rámci obsahu a tiskněte speciální štítky, když je potřeba).
 • Zajišťuje konzistentní výrobu (Držte krok s nároky na výrobu a předcházejte neplánovaným zdržením, která mohou výrazně ovlivnit váš podnik).
 • Soulad se standardy GHS (umožňuje tisk piktogramů a informací na prázdné štítky v rámci jedhono procesu.

Štítky chemických látek (GHS)

Tiskárny štítků ColorWorks používají pigmentové inkousty v kombinaci s matnými polyethylenovými médii, takže umožňují tisknout štítky chemických látek GHS v souladu s normou BS5609.

 • Tisk štítků GHS podle potřeby (Vyrábějte normám vyhovující štítky chemických látek podle potřeby, bez objednávání nepotřebných štítků navíc).
 • Odolnost do náročných prostředí (Štítky ColorWorks jsou vysoce odolné vůči chemickým látkám, blednutí i rozmazání).
 • Plnobarevný tisk (Tiskárny ColorWorks tisknou ve všech barvách, nejen červeně a černě, jak vyžadují štítky GHS).

Maloobchod

Naše rychlá, spolehlivá a flexibilní řešení barevného tisku štítků lze v maloobchodě použít k mnoha různým účelům, od regálových štítků, cenovek a propagačních štítků až po štítky pro produkty vyrobené v prodejně.

 • Zvýraznění specifikací produktů (Zvýrazněte konkrétní vlastnosti výrobků v regálech – například organické nebo místní výrobky či obsah alergenů).
 • Posílení značky (Umožněte své firmě upoutat pozornost jednotnou a snadno rozpoznatelnou grafikou).
 • Vytvářejte speciální a jednorázové štítky (Informujte o akčních nabídkách rychle a efektivně díky tisku podle potřeby).
 • Upozornění na zvláštní akční ceny a nové výrobky (Poutavé štítky s vysokou kvalitou odliší vaše produkty od konkurence).

Průkazy a vstupenky

S našimi praktickými barevnými tiskárnami štítků nyní můžete podle potřeby vyrábět vstupenky na různé události s vlastním marketingovým sdělením nebo přidat na identifikační průkazy návštěvníků jejich fotografie.

 • Úplná kontrola ve vašich rukách (Tiskněte vstupenky a identifikační průkazy ve všech barvách a podle potřeby).
 • Přizpůsobte sdělení svým potřebám (Tiskněte vstupenky a identifikační průkazy s vlastními propagačními informacemi nebo osobními údaji. Přidejte reklamy a jiné propagační informace relevantní pro držitele vstupenek).
 • Lepší vizuální identifikace (Přidejte na průkazy plnobarevné fotografie, a umožněte tak lepší vizuální identifikaci).

Zdravotnictví

Barva na štítcích používaných ve zdravotnictví zlepšuje čitelnost důležitých informací a snižuje rizika pro nemocnice. Mnohem důležitější ale je, že přispívá k lepší péči o pacienty a vyšší bezpečnosti.

 • Zvýraznění důležitých informací (Použijte barvy a grafiku ke zvýraznění jmen pacientů a pokynů k dávkování léků).
 • Snadný tisk velkého objemu štítků (Tiskněte štítky ve velkém objemu podle potřeby a aktuálního seznamu pacientů a léků).
 • Konzistentní a přehledné značení (Pomocí předem stanoveného barevného odlišení můžete rychle a snadno rozlišit konkrétní léky).
 • Snížení rizika chyb (Snižte riziko chyb a omylů pomocí jasné a srozumitelné identifikace různých léků).

Stravování

Barevné tiskárny štítků Epson pomáhají výrobcům a prodejcům potravin vytvářet dle potřeby štítky, které vyniknou. Potravinářským výrobkům tak dodáte jedinečný vzhled a zároveň zvýšíte povědomí o značce.

 • Ostrý, čitelný text (Díky vysokému rozlišení tisku štítků ColorWorks lze na malou plochu vytisknout velké množství jasně čitelných informací).
 • Atraktivní barevné štítky (Štítky na potraviny lze nyní tisknout plnobarevně, takže značka vaší společnosti může opravdu vyniknout.
 • Štítky podle potřeby (Tiskněte pouze štítky, které potřebujete, a tehdy, když je potřebujete).
 • Odolné nestíratelné štítky (Inkousty Epson nabízejí vynikající odolnost, takže štítky zůstanou čitelné i po převozu nebo uchovávání v lednici či mrazáku).

MÁTE ZÁJEM O TISKÁRNU EPSON?

NAPIŠTE NÁM!

10 + 14 =