Kamerové systémy

Zařízení pro průmyslové strojové vidění, čtení čárových kódů a laserového značení, čtení textu, kontrolu pozice, kontrolu montáže nebo osazení ve výrobě, kontrolu balení a pro další použití v náročných podmínkách.

Kontrola kvality tisku

Kontrola přítomnosti

Kontrola kvality obalu

Strojové rozeznávání textu

GigE kamery

Vhodné pro mnoho náročných zobrazovacích aplikací. Mají vysokou rychlost přenosu a zpracování obrazu s vysokým rozlišením.

Dostupné s Visionscape softwarem a podporou až osmi Visionscape GigE kamer.

MICROHAWK 

Snímače čárových kódů řady MicroHAWK patří mezi nejmenší a nejvýkonnější průmyslové snímače na světě. Nabízí řadu hardwarových modulárních možností. Konfigurací je lze přizpůsobit náročným průmyslovým podmínkám při čtení 1D a 2D kódů nebo DPM. Samozřejmostí je bezproblémové čtení i poškozených čárových kódů.

AutoVISION Software

AutoVISION je software pro strojové vidění. Výkonný a vysoce dekódovací nástroj pro čtení 1D a 2D kódů spolu s čtením písma, založeným na OCR.

Pro inspekci a kontrolu aplikací AutoVISION obsahuje jednoduché, ale výkonné nástroje pro nalezení, měření, počítání a kontrolu přítomnosti/absence.

Snadno lze ověřit kvalitu tištěného textu, datum, šarže apod., včetně verifikace.

Kamerové systémy

KEYENCE se v průběhu 40 let od svého založení v Japonsku (1974) vypracovala v celosvětovou jedničku v odvětví průmyslových automatizačních technologií.

Kamerové systémy se vyznačuji vysokorychlostním, vysokokapacitním systémem strojového vidění, vysokým výkon i variabilitou využití.

Auto ID 

Vysoce stabilní čtečky 1D a 2D kódů. Každá řada nabízí jiné vlastnosti jako například vysoce stabilní čtení 1D a 2D kódů na vzdálenost od 110mm do 1000mm nebo automatická kompenzace světelných podmínek a další.

Mám zájem o kamerové systémy

    nebo nás kontaktujte na