Reference a případové studie

Přehled našich realizací a kompletních řešení.

VÝROBA | ETIKETYHARDWARE | HIMRFID | SLUŽBY 

VTZ, s.r.o. je společnost sídlící ve Vysokém Mýtě. Zabývá se především montáží, ale i prodejem instalatérské a topenářské techniky. V nabídce této rodinné firmy naleznete mimo jiné také solární systémy, tepelná čerpadla nebo zařízení pro změkčování vody. Pro tuto firmu jsme dodali kompletní řešení pro inventarizaci majetku pomocí aplikace MODO a ručních terminálů.

Pro společnost zajišťující systémy z oblasti řízení, vytápění i zabezpečení domácností zajišťujeme systém sledování, sběru dat a dohledatelnosti ve výrobě.

Odebírejte novinky

Zadejte vaši e-mailovou adresu a přihlašte se k odběru novinek ze světa automatické identifikace.
Zásady ochrany osobních údajů

Přesná evidence skladového hospodářství a sledovatelnost výrobků v dodavatelském řetězci byly hlavními motivy pro zavedení GS1 logistické etikety, GS1 LL, v jihomoravské společnosti KM Beta.

Pro výrobní společnost TSE spol. s.r.o., která působí na tuzemském i zahraničním trhu v oboru elektroniky, zdravotní techniky a strojírenství s více než 25letou tradicí, dodáváme výrobní systém xTrace.

Pro spol. DFI-Europe, patřící mezi největší evropské dodavatele plastových balicích materiálů pro potravinářský průmysl, dodáváme výrobní systém xTrace.

Pro společnost Panasonic, patřící k největším světovým výrobcům spotřební elektroniky, dodáváme výrobní systém xTrace.

Pro společnost specializující se na osazování desek plošných spojů pro automobilový průmysl a průmyslovou techniku zajišťujeme výrobní systém pro sledování výroby, sběr dat a dohledatelnost.

Pro českého výrobce kancelářského nábytku Intermont s.r.o. s 65letou tradicí výroby jsme vyřešili označování nábytkových dílců z lamina zakázkovou výrobou speciálních etiket s eliminací lepidla.

Pro tradičního subdodavatele kompletních palubních desek do automobilů včetně airbagů, který byl prvním svého druhu ve střední Evropě jsme zajišťovali traceabilitu neboli systém sledování, sběru dat a dohledatelnosti ve výrobě.

Zákazník dříve zapisoval veškeré expedice do tabulek a tiskl si VDA etikety, které byly zpracovávány v aplikaci MS Word, tedy veškeré informace měly papírovou podobu. To se vždy při vyšším objemu dat stává nepřehledným a neefektivním způsobem předávání informací.

Potravinářský průmysl je někdy agresivní prostředí, kde se vyskytuje vysoký obsah soli nebo se dostáváme do přímého styku s dezinfekčními chemickými prostředky. Do tohoto typu výroby jsme zajišťovali snímač s vysokorychlostním čtením z jehož výstupů je ovládána výrobní linka.  

Pro mezinárodní konglomerátní společnost zabývající se letectvím, speciálními materiály, dopravními systémy a výzkumem a vývojem, jsme dodávali snímač s požadavkem na jeho malé rozměry.

Pro českého výrobce plastových dílů, montážních podskupin a kompletních sestav zejména pro automobilový průmysl i další průmyslová odvětví jsme implementovali zakázkovou funkcionalitu tisku.

Společnost působící na českém trhu od roku 1995 specializující se na výrobu kabeláží a kabelových svazků pro spotřební elektroniku, automobilový průmysl a mnoho dalších průmyslových odvětví požadovala řešení na sledování výroby.

Některé aktualizace způsobují více problémů než užitku a před jejich zakoupením nebo spuštěním většinou nedokážeme odhadnout, co to udělá se všemi již správně zaběhnutými procesy. Řešením ovšem není odkládat novoty, ale přijít na způsob, jak se vzniklými překážkami vypořádat.

Pokud je vaším cílem spokojený zákazník, nemělo by docházet k tomu, že na něj zapomenete s jeho objednávkou. Firma sídlící na Jižní Moravě rozváží tisíce jídle každý den po celé České republice a Slovensku a uhlídat, zda si řidič naložil všechny krabičky s jídlem nebylo jednoduché.

Zrychlení a zjednodušení procesu výdeje zboží pomocí on-line terminálového řešení s nenáročností na obsluhu jsme realizovali u firmy Elektro-viola s.r.o., která funguje jako velkosklad s elektromateriálem a která se specializuje na průmyslové závody, zemědělské organizace, montážní firmy, ale i na běžné spotřebitele.

Jeden z 20 největších světových dodavatelů a vývojový partner automobilového průmyslu se spolehl na naše řešení. Dodali jsme snímač Microscan a zprovoznili balicí linku s automatických snímáním a kontrolou čárového kódu.

Pro výrobní společnost působící na tuzemském i zahraničním trhu v oboru elektroniky a elektrotechniky jsme implementovali náš výrobní systém xTrace. Současně je uzpůsoben elektronické výrobě a jejím specifickým požadavkům na sledování výroby a technologické procesy.

Pro výrobce a distributora širokého sortimentu masa a masných výrobků jsme dodávali 2ks nerezových tiskáren určených pro potravinářský průmysl. Zákazník navíc požadoval zakázkovou implementaci do balicí linky, kdy bylo potřeba zajistit ukládání formátů etiket a jejich následný tisk dle požadavků.

Aplikaci HIM lze použít i na ne úplně standardní majetek, a navíc i ve venkovním prostředí. Pro fotovoltaickou elektrárnu jsme zajistili řešení pro inventarizaci jejich fotovoltaických panelů. Součástí řešení byla aplikace HIM a terminál Unitech HT 682 s Windows s dotykovým displejem a integrovaným snímačem čárových kódů.

Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a.s. je soukromá společnost, člen mezinárodní skupiny lázeňských hotelů Ensana, která k léčbě využívá termální vodu a unikátní sirné bahno. Pro tuto společnost, která spravuje rozsáhlý komplex hotelů, termálních pramenů s léčivou vodou a lázeňských budov ve světoznámém lázeňském středisku zaměřeném na léčbu pohybového a nervového ústrojí, jsme dodali kompletní řešení včetně hardwaru pro inventarizaci majetku pomocí RFID čipů a etiket.

Inventarizace majetku s naší aplikací HIM. Součástí řešení byla také dodávka souvisejícího zařízení – terminálů a tiskárny čárových kódů.