Řešení pro retail

Přehled řešení, které vám usnadní vaše obchodování.

Potřebujete přesnou evidenci majetku s okamžitou identifikací, kde se majetek právě nachází? Ema je určena pro všechny, kterým nevyhovuje evidence ve vlastním systému, anebo těm, kdo majetek eviduje například v Excelu či v papírové podobě.

Kompletní skladové řešení.

Aplikace umožňující vytvářet elektronické skladové doklady jako příjem, výdej a převod. Umožňuje dále inventuru nebo vytvářet objednávky. 

 

Android aplikace, pomocí které dokážete tisknout štítky na tiskárnách přes Bluetooth, Wi-Fi nebo připojených přes LAN do společné počítačové sítě. Využití najde při tisku štítků ve výrobě, skladech, logistice nebo i v obchodě při tisku cenovek.

Aplikace skladového hospodářství pro Android. Program obsahuje, funkce jako příjem, výdej, inventura, příjem dle objednávky, převody, šarže, atd.).

 

 

Další služby

Poradenská činnost

Poradíme, co je pro vás opravdu důležité řešit

Implementace

Řešení vám sami nasadíme a zaškolíme zaměstnance

Podpora

V rámci podpory vyřešíme jakýkoliv váš dotaz

Servis

Se servisní smlouvou řešíme vaše požadavky přednostně

Školení

Pro práci s naším řešením zaškolíme vaše zaměstnance

Zakázkový vývoj

Rádi přizpůsobíme funkcionalitu vašim požadavkům

Spotřební materiál

Doporučíme kvalitní barvicí pásky a samolepicí štítky

Zakázkový potisk

Vyrobíme etiketu na zakázku s vaší grafikou a čárovým kódem

PROCES ŘÍZENÍ PROJEKTU JE KLÍČOVÝ

Máme za sebou stovky realizací, díky kterým jsme naše procesy optimalizovali tak, že zaručují efektivní spolupráci mezi námi a vámi.

Před vývojem nového produktu začínáme vstupní studií, která je shrnutím vašich požadavků a cílů, a jejímž výstupem je předběžný návrh řešení včetně rámcové cenové nabídky. Teprve po odsouhlasení přistupujeme k tvorbě podrobné analýzy řešení.

Po celou dobu naše jednotlivé kroky procházejí vašim schvalovacím procesem. Nestane se tak, že by došlo k předání nevyhovujícího řešení.

 

Zastupujeme:

Mám zájem o řešení pro retail

    nebo nás kontaktujte na