Partnerský program GS1 Czech Republic

Společnost GS1 je jediným licencovaným pracovištěm pro území České republiky, která provádí registraci do mezinárodního systému GS1.

S ohledem na množství zájemců je v úzké spolupráci s GS1 také kompetentní společnost Bartech, s.r.o. Proto jako akreditovaný partner GS1 můžeme poskytovat metodické, výukové a koordinační služby pro uživatele a nabízíme podporu pro implementaci standardů GS1 do praxe.

Partnerský program GS1 Czech Republic

Již od roku 2011 plníme kritéria akreditovaného partnera této organizace. Být součásti tohoto programu zaručuje z naší strany vysokou kvalitu služeb a řešení. Akreditovaným partnerem se může stát pouze společnost, dodávající komplexní řešení, a to ve smyslu zajištění širokého spektra standardů GS1.

V praxi tedy uskutečňujeme pomoc firmám od profesionálního poradenství, přes služby včetně zavádění čárových nebo 2D kódů až po jejich používání, mj. také s našimi aplikacemi pro efektivní automatickou identifikaci.

Bartech tím potvrdil svoje přední postavení v systémech automatické identifikace v České Republice. Díky partnerství můžeme využívat nadstandardní podporu ze strany GS1 Czech Republic, kterou pak předáváme našim zákazníkům. 

 

Pusťte si video od GS1 Czech Republic o Bartech s.r.o., akreditovaném partnerovi:

Projekty, u kterých byly použity standardy GS1:

Logistická etiketa v závodech KM Beta ↗
Systém xTrace ve společnosti DFI-Europe ↗

Mám zájem o řešení

V případě zájmu o řešení či poradenství v oblasti GS1 nám prosím napište své kontaktní údaje a my se Vám v nejbližších dnech ozveme.

    nebo nás kontaktujte na