Tiskárny

Termotransferové tiskárny jsou nejrozšířenějším typem tiskáren v oblasti značení. Vyznačují se vysokou rychlostí tisku, vylepšenou odolností a vysokou spolehlivostí i v náročných podmínkách. Disponují širokou škálou konfigurací a příslušenství.

Vysoká rychlost tisku

Vysoká spolehlivost

I do náročných podmínek

Předprodejní servis

Termo tiskárny mohou tisknout přímo na teplocitlivý materiál (termo) pomocí tepla.

Termotransferové tiskárny umožňují tisk pouze jednou (většinou černou) barvou přes TTR pásku. Barevné objekty nebo neměnné údaje lze předtisknout a dotiskávat pouze proměnné údaje jako datum výroby a spotřeby, aktuální čas, kód směny atd. Tyto tiskárny umožňují tisknout ve vysokém rozlišení alfanumerické znaky, loga, grafiku, čárové kódy 1D a 2D.

Nacházejí uplatnění ve všech odvětvích průmyslu, především farmaceutickém a potravinářském, ale také v automobilovém průmyslu a dalších technologických odvětvích. Je možné je instalovat do téměř všech horizontálních a vertikálních balicích linek nebo do aplikátorů etiket. Lze je vybavit širokou škálou příslušenství jakými jsou například automatické řezačky, zpětné převíjení nebo odlepovací válečky.

Životnost termotransferých a termo tiskáren prodlouží správně zvolený spotřební materiál. Etikety je možné celoplošně obarvit jednou barvou dle Pantone vzorníku nebo lze připravit zakázkový předtisk i s potiskem proměnných údajů. Máme v nabídce širokou škálu materiálů od běžného papíru po plastové nebo textilní etikety s různými kombinacemi lepidel.

S výběrem tiskárny a vhodného materiálu vám rádi poradíme. Pro vybrané tiskárny poskytujeme technickou podporu i záruční a pozáruční servis ve vlastním servisním středisku.

Stolní do kanceláře

Termotransferové tiskárny určené pro potisk menšího objemu etiket.

Do skladů a výrob

Termotransferové tiskárny střední třídy pro střední a velký objem tisku etiket.

Průmyslové, odolné

Odolné termotransferové tiskárny do výroby a pro velký objem tisku.

Barevné tiskárny

Barevné tiskárny pro potisk předsekaných etiket nebo souvislého materiálu na kotoučích.

Tiskové mechaniky

Speciální tiskárny určeny pro zabudování do výrobních a balicích linek s automatickou aplikací etiket.

Přenosné tiskárny

Mobilní tiskárny umožní vytvořit  si kancelář kdekoliv budete chtít.

Případové studie / realizace

Snadná a rychlá inventarizace majetku v luxusním designovém hotelu

Pro velmi úspěšný hotel v centru Prahy jsme implementovali řešení pro rychlou a bezchybnou inventarizaci majetku s naší aplikací HIM. Součástí řešení byla také dodávka souvisejícího zařízení – terminálů a tiskárny čárových kódů.

Mám zájem o tiskárnu

    nebo nás kontaktujte na