Snímače čárových a 2D kódů

Zajišťují rychlé a bezchybné čtení lineárních i dvourozměrných (2D) čárových kódů. Využití najdou například v maloobchodě,  na výdejních místech ve skladech, u výrobních linek nebo ve zdravotnictví.

Identifikace léků a laboratorních vzorků

Příjem a výdej zboží na sklad

Inventarizace majetku a zboží

Identifikace osob, ověření vstupu

Jsou určeny k rychlému a bezchybnému čtení informací obsažených v čárovém kódu, které dekódují a odešlou do hostitelského zařízení. Tím může být PC, pokladna nebo jakékoliv jiné zařízení podporující některé ze standardních průmyslových rozhraní.

Zpravidla umožňují snímat pouze zvlášť 1D nebo zvlášť 2D kód, u některých je ale již možné mezi těmito kategoriemi kódů nerozlišovat, dokáží přečíst oba typy čárových kódů.

Jsou dostupné v různých provedeních – pultové, drátové i bezdrátové, průmyslové, pro volné ruce nebo fixní (stacionární). Využití najdou v maloobchodu, zdravotnictví nebo i v náročných podmínkách skladů a průmyslového prostředí.

Existuje obrovské množství těchto zařízení. Najít správnou čtečku čárového kódu může být obtížné. Poskytujeme konzultace, podporu i záruční a pozáruční servis.

 

Snímače určené pro jednoduché čtení dat.
Snímače používající bezdrátové technologie.
Vhodné pro použití v retailu nebo tam, kde není potřeba snímač přemisťovat.
Odolné průmyslové snímače pro řízení linek.
Snímače umožňující volný pohyb rukou při práci s materiálem či zbožím.
Pro čtení dvourozměrných kódů nebo vyražených kódů přímo na výrobku.

Mám zájem o snímač

    nebo nás kontaktujte na