Služby

Kvalitní služby jsou součástí naší komplexní péče o zákazníka, a také jedinečný způsob, jak zajistit dlouhou životnost a spolehlivost našich produktů.

Servis

Služba slouží pro požadavky na servis a opravy zařízení. V rámci servisu zajišťujeme i předvedení zařízení, instalaci, proškolení obsluhy, zápůjčky zařízení a preventivní (profylaktický) servis.

Podpora

Implementací systémů nebo zařízení naše spolupráce nekončí, ale začíná. Získáte přístup do systému uživatelské podpory. Za tou stojí v neustálé pohotovosti tým odborníků připravených řešit vaše požadavky.

Semináře

Pro potřeby školení máme k dispozici vlastní školicí centrum. Rádi vás i vaše zaměstnance zaškolíme v oblasti automatické identifikace. Po celý rok také pořádáme odborné semináře a workshopy.

Konzultace

Vaše firma se vyvíjí, vznikají nové potřeby i možnosti. Domluvte si s námi individuální konzultaci. Pomůžeme zefektivnit vaši práci a společně najdeme cesty, jak pro vás mohou být naše služby a produkty ještě užitečnější.

Přizpůsobení

Pokud stávající produkty nedokáží pokrýt vaše požadavky, rádi přizpůsobíme funkcionalitu vašim požadavkům nebo vytvoříme řešení vám na míru. Společně vytvoříme zadání i celý projekt nasazení včetně následné podpory.

Vytvoření tiskového formátu

Používáte termotransferovou tiskárnu, nemáte možnost umístit k tiskárně PC či pořídit software pro tvorbu etiket? Vytvoříme vám tiskový formát etikety.

Verifikace

Chcete mít jistotu, že vámi vytvořené kódy jsou v naprostém pořádku a vyhnout se případným komplikacím s reklamací zboží z důvodu nekvalitního značení? Verifikaci provádíme certifikovanými přístroji a výsledkem je protokol se všemi naměřenými hodnotami, který vám pomůže zaměřit se na slabá místa.

Potisk etiket

Zakázkového potisku etiket je možné využít v případě, že potřebujete realizovat potisk etiket v menším nákladu a nehodí se pořizovat tiskárnu. Umíme potisknout libovolné typy čárových kódů a jejich přírůstky (jedinečné řady čísel) i tisky z databází

Nenašli jste, co hledáte? Napište nám!

    nebo nás kontaktujte na