Samolepicí etikety na míru dle požadavků

Samolepicí etikety mají širokou škálu použití. V závislosti na způsobu použití dodáváme etikety papírové, plastové (z polypropylenu, polyetylenu nebo polyesteru) a termální.

Zakázková výroba

Vyrobíme samolepicí etiketu na míru dle požadavků

Různé druhy materiálu a lepidel

Vynikající poměr kvality a ceny

Doporučení

Doporučíme kombinaci materiálu a lepidla
Etikety dodáváme z různých druhů materiálů v různých rozměrech a tvarech. Dle použití mohou být etikety papírové, termální, plastové z polypropylenu a polyetylenu nebo textilní. V závislosti na typu materiálu mohou být etikety různě barevné (odstíny dle vzorníku Pantone), signální nebo s předtištěnou grafikou jako třeba logo firmy a další. Nabídnout můžeme i perforované etikety, vstupenky nebo etikety s eliminací lepidla. Dle potřeby můžete zvolit finální úpravu UV lakováním.

Dle vlastností plochy, kam budete etikety aplikovat, a dalších podmínek vám doporučíme vhodný materiál a typ lepidla tak, aby byly maximálně funkční.

Samolepicí etikety

Klasické papírové etikety na kotouči, z nichž nejčastější rozměry máme skladem a můžeme expedovat do druhého dne. Etikety je možné potisknout libovolnou míchatelnou barvou ze vzorníku Pantone.

Termo etikety

Lze je potisknout v termo tiskárnách, které nepotřebují k potisku barvicí pásku. Termo etikety se používají ke krátkodobému značení, například k označování potravinářských výrobků a rychloobrátkového zboží. Umíme atypické tvary i vícebarevný potisk. 

Grafické etikety (předtisky)

Předtisk etikety je grafická etiketa, která obsahuje pouze neměnné údaje a další informace je možné dotisknout dle potřeby a aktuální situace.

Logistické etikety

Jak už z názvu vypovídá, logistiská etiketa slouží k značení logistické jednotky – jednotka jakéhokoli složení, typicky paleta, vytvořená se záměrem
transportu / skladování a zvládnutí operací podél dodavatelského
řetězce.

Inventární etikety

Počítání, psaní seznamů, každoroční zaznamenávání majetku firmy – významná událost, která stojí spoustu času a nervů. Inventární štítky vám pomohou udržovat přehled a za použití čárového kódů a čtečky výrazně urychlí provedení inventury.

Textilní etikety

Textilní etikety se používají například pro označení velikostí, tisk pracích a údržbových symbolů. Vyrábí se z tkaných a netkaných materiálů (polyamid, polyester, satén) a to převážně bílé, ale i v černé barvě.

Etikety se snímatelným lepidlem

U etikety se snímatelným lepidlem se předpokládá sejmutí etikety a opětovné nalepení. Častým snímáním a lepením ovšem může dojít ke změně vlastností lepidla a možnost opětovného nalepení etikety se zhoršuje.

Etikety s eliminací lepidla

Eliminace lepidla se využívá tam, kde pouze snímatelné lepidlo nestačí. Lepidlo není naneseno po celé ploše etikety, ale pouze v předem určeném rozsahu pro snazší odstranění etikety.

Perforované etikety a vstupenky

Perforace znamená proděravění papíru, jež následně umožní odtržení etikety nebo její části. Perforace se může nacházet jak mezi etiketami (na podkladovém papíru), tak přímo na etiketě. S perforací se setkáváme také u vstupenek.

Etikety VOID

Někdy se označují také jako „destruktivní“. Při snaze o sejmutí etikety zůstává na polepeném podkladu nápis „VOID“. Tím je každý informován o nedovolené manipulaci s výrobkem.

Odolné etikety pro automotive

Vysoce odolné etikety, které odolávají vysokým teplotám i venkovním podmínkám. Používají se pro značení dílů jako motory nebo filtry.

Odolné etikety pro tištěné spoje

Etikety do elektrovýroby nevodí elektrický proud a mají rozsáhlé využití při plombování elektronických soustav a počítačových součástek.

Potravinářské etikety

Etikety určené pro potravinářské výroby podléhají specifickým normám, proto používáme pouze takové materiály, které jsou vhodné pro styk s potravinami. Máme k dispozici celou řadu typů lepidel – na chlazené, zmražené výrobky nebo na mastné povrchy.

Etikety na kosmetiku

Dodáváme etikety vhodné pro aplikaci na krabičky, tuby, kelímky a další obaly běžně používané v kosmetickém průmyslu. Samozřejmostí je možnost potisku jakoukoliv grafikou, čirý vzhled etiket, lakování a použití speciálních lepidel.

Etikety na víno

Vyrobíme vám předtisk etikety,  kterou si můžete dále dle potřeby dotisknout na termotransferové tiskárně. Případně provedeme dotisk na vlastní bianko etikety v sériích od 100 ks.

Vzorník etiket

Pošlete nám vaši adresu a my vám zašleme vzorník etiket s těmi nejoblíbenějšími druhy materiálů a lepidel.

Najdete v něm minimálně dvě etikety, které můžete otestovat v prostředí a na povrchu, kam hodláte etiketu aplikovat.

Vzorník obsahuje pouze část naší nabídky. Pokud tedy ani jeden druh materiálu nevyhovuje, ozvěte se nám a my se pokusíme najít to nejlepší řešení.

4 + 8 =

Zásady ochrany osobních údajů

Značení dílců z lamina speciální etiketou

Pro českého výrobce kancelářského nábytku s 65letou tradicí výroby jsme vyřešili označování nábytkových dílců z lamina zakázkovou výrobou speciálních etiket s eliminací lepidla.

Dodáváme spotřební materiál pro:

Mám zájem o etikety

Pro kvalitní tisk je důležitá správná kombinace materiálu etiket a barvicích pásek. Napište nám co nejvíce informací (typ tiskárny, materiál etiket a specifické podmínky prostředí nebo použití) a my vám pomůžeme vybrat nejvhodnější řešení.

    nebo nás kontaktujte na