18. 1. 2018

Bartech jako akreditovaný partner GS1 Czech Republic

Společnost GS1 je jediným licencovaným pracovištěm pro území České republiky, která provádí registraci do mezinárodního systému GS1.

S ohledem na množství zájemců je v úzké spolupráci s GS1 také kompetentní společnost Bartech, s.r.o. Proto můžeme poskytovat metodické, výukové a koordinační služby pro uživatele a nabízíme podporu pro implementaci standardů GS1 do praxe.

Pro tuto činnost a elitní partnerství s GS1 Czech Republic jsme splnili požadavky na další rok. V praxi tedy uskutečňujeme pomoc firmám od poradenství, přes zavádění čárových nebo 2D kódů až po jejich používání, mj. také s našimi aplikacemi pro efektivní automatickou identifikaci.

Bartech tím potvrdil svoje přední postavení v systémech automatické identifikace v České Republice. Díky partnerství můžeme využívat nadstandardní podporu ze strany GS1 Czech Republic, kterou pak předáváme našim zákazníkům.

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module 

Zásady ochrany osobních údajů