Software pro tvorbu a tisk etiket

Software pro tvorbu a tisk etiket. I složité vytvoření etikety je možné pomocí pár kliknutí.

Intuitivní uživatelské rozhraní

Návrh pomocí základních objektů

Lineární i 2D čárové kódy

Flexibilní řešení pro okamžité změny

Pro snazší práci při návrhu designu etikety se používají speciální jednoúčelové programy, jejichž uživatelské rozhraní je naprosto přívětivé i pro nezaškolenou osobu. Volbou myší a přetažením zvoleného objektu (textový řetězec, čára, box, obrázek a čárový kód) na požadované místo je velmi rychle a účelně vytvořen obsah etikety. Textová pole a čárové kódy mohou být buď statické a nebo dynamické (na každé etiketě jiné) napojením na zdroj dat (tabulka, databáze).

Aplikace vám poskytnou nástroje pro snadný, efektivní návrh štítků a šablon etiket, konfiguraci a připojení ke zdrojům dat a podnikovým systémům a příkazy pro spuštění tisku z jakéhokoli systému, OS nebo zařízení. Pomáhají automatizovat tisk, sledovat stav tisku a spotřebního materiálu, optimalizovat produkci a zároveň poskytují kompletní a zabezpečenou kontrolu nad procesem tisku.

 

Jednoduchý. Snadný. Silný. Centralizujte tisk štítků s jednodušším použitím a minimální zátěží IT – k dispozici, když to potřebujete. Vysokorychlostní tisk ze stolních a mobilních zařízení s tiskem a správou bez ovladače.

Snadno vytvářejte vyhovující štítky – nepotřebujete žádné zkušenosti s návrhem. Bezproblémová integrace s vaší aktuální technologií.

Tisk štítků dostupný kdykoli a kdekoli jej potřebujete.

Bartender

Čárové kódy, texty a grafiku můžete snadno formátovat podle vlastních představ pomocí myši. Díky mnoha výkonným funkcím získáte tvůrčí svobodu. Disponuje bohatými možnostmi nastavení písma, můžete vytvářet vlastní formuláře pro vstup dat. Podporuje všechny tiskárny instalované v systému Windows a stejně tak téměř všechny čárové kódy.

Dodáván ve verzích Professional, Automation a Enterprise.

Codesoft

Můžete snadno navrhovat a tisknout etikety obsahující textové a číselné informace, čárové kódy a grafické objekty. Podporuje fonty True Type, 37 standardních symbolik čárových kódů, 8 dvourozměrných symbolik , množství tepelných a termotransferových tiskáren a všechny tiskárny Windows. Program je lokalizován do 21 jazyků, včetně češtiny.

Dodáván ve verzích Lite, Pro a Enterprise.

LabelView

Kromě všech běžných typů stránkových tiskáren (laser, inkjet) podporuje i více než 800 modelů termotransferových tiskáren.  Součástí programu může být i databázový editor umožňující vytváření a úpravy databází, možnost napojení na databázový server SQL, ODBC či propojení OLE DB. Umožňuje tisk sériových čísel pomocí funkce přírůstek/úbytek.

Dodáván ve třech konfiguracích – Basic, Pro a Gold.

Labelmatrix

Software pro navrhování štítků s čárovými kódy s mnoha funkcemi pro menší společnosti.

Dodává se ve dvou verzích QuickDraw a PowerPro.

Labelstar Office

Software pro navrhování a tisk štítků od výrobce tiskáren Carl Valentin umožňuje jednoduché ovládání, podporuje nejběžnější typy čárových kódů a umožňuje přímé přípojení databáze.

Dodává se ve třech verzích Quick Print, Print Form a Directory Control.

Sentinel

Software pro automatizaci tisku etiket. Přejete si, aby Váš ERP systém tiskl také Vaše produkty, díly, palety a přepravní etikety? Sentinel to dokáže!

Mám zájem o software pro návrh a tisk etiket

    nebo nás kontaktujte na