Barvicí pásky

Dodáváme barvicí pásky do termotransferových tiskáren ve třech jakostních třídách: vosk, vosk-pryskyřice a pryskyřice. Pro kvalitní tisk je důležitá vhodně zvolená kombinace materiálu etikety, lepidla a barvicí pásky. 

Voskové barvicí pásky do tiskáren obecně dosahují dobré kvality tisku s nízkou tepelnou energií. Mají slabou odolnost vůči otěru, vysokým teplotám a chemickým rozpouštědlům. Používají se převážně pro potisk papírových etiket. Naopak pryskyřičné pásky do tiskáren se vykazují vysokou odolností vůči vnějším vlivům. Pro dokonalý přenos barviva vyžadují pomalý tisk a maximální tepelný výkon. Jsou vhodné pro plastové etikety určené do náročných podmínek a textilní pásky. Vosko-pryskyřičné pásky do tiskáren představují univerzální řešení a hodí se pro většinu podkladových materiálů.

Podle typu tiskárny se barvicí pásky ještě dělí na pásky s vnitřním (IN) nebo vnějším (OUT) návinem. Dodáváme je v délkách 74, 100, 300, 360 a 450 metrů. Skladem máme všechny běžné rozměry pro tiskárny Honeywell (Datamax), Carl Valentin, Zebra, Tharo,  CAB Apollo, Sato a další.

V případě zájmu je možno zajistit speciální náviny či jiné odstíny barev. Při první objednávce doporučujeme konzultaci s našimi specialisty. 

C-100  Vosk

Vysoce kvalitní vosková barvicí páska navržena pro práci na širokém spektru materiálů od matného papíru po některé lesklé papíry. Má „zadní nátěr“, který umožňuje prodloužit životnost tiskové hlavy až o miliony metrů.

M200 Vosk-pryskyřice

Vosk-pryskyřičná barvicí páska umožňuje tisknout vysokou rychlostí a dosahuje všestranné kvality. Můžeme tisknout na širokou škálu materiálů od matného až po lesklý papír a velmi dobré kvality dosáhneme také u plastových fólií. 

S-250 Pryskyřice

Poskytuje vysokou odolnost proti rozmazání, poškrábání, teplotě (až do 150° C) a některým rozpouštědlům jako jsou: benzín, isopropylalkohol, motorový olej, nemrznoucí kapalina, kožní olej atd.

L-286 Vosk

Levná vosková páska navržená pro práci na širokém spektru materiálů od matného papíru po některé lesklé papíry.

S-100X Pryskyřice

Pryskyřičná páska pro potisk textilních materiálů jako polyamid, polyester, acetátové hedvábí a saténový polyester. Je speciálně navržena tak, aby odolala procesu praní a žehlení.

AXR7+

Pryskyřičná páska pro potisk na mnoho druhů syntetických materiálů (PVC, PET, PE, PP), na různé druhy potahovaných a  lesklých papírů a i na některé matné papíry.

Mám zájem o barvicí pásky

Pro kvalitní tisk je důležitá správná kombinace materiálu etiket a barvicích pásek. Napište nám co nejvíce informací (typ tiskárny, materiál etiket a specifické podmínky prostředí nebo použití) a my vám pomůžeme vybrat nejvhodnější řešení. 

    nebo nás kontaktujte na